rlc-packaging.com Polski > Kompetencje > Supply Chain Excellence

Procesy lean, just-in-time

Produkcja całkowicie zapełniająca magazyn czy produkcja na dużą skalę nie będące bezpośrednio powiązane z zapotrzebowaniem reprezentują konwencjonalne podejście do produkcji opakowań, którego od dawna już nie stosujemy. Od wstępnego szkicu projektu aż po produkt końcowy skupiamy się na łańcuchu wartości z perspektywy klienta. Współpracując z naszymi klientami stosujemy nasze kompetencje lean tak, aby opracować rozwiązania maksymalnie
zgodne z podejściem Lean i łatwo wdrażane. Stosujemy procesy zarządzania zapasów przez dostawcę połączone z systemami i wymaganiami naszego klienta.

Nieustannie analizujemy nasze procesy wewnątrzzakładowe. Jako część naszej Phoenix Initiative, stosujemy analizę strumienia wartości, aby zoptymalizować przepływ produktu i zminimalizować odpadki w zgodzie z naszym podejściem lean do produkcji. Naszym celem jest dostarczenie opakowań w systemie Just-in-time zoptymalizowanie kosztów i zaoferowanie naszym klientom sporych korzyści. To właśnie rozumiemy pod pojęciem kompetencji w zakresie podejścia lean.

 

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, prosimy zapoznać się z zawartością linka, w zakresie Doradztwa lean i w zakresie Produkcji lean.


Konsulting w zakresie lean

rlc oferuje usługi konsultingowe i wiedzę w zakresie lean firmom zainteresowanym optymalizacją swoich procesów – nawet, gdy nie mają one zaplanowanego żadnego określonego projektu opakowań.

Więcej...

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/2_Kompetenzen/2.3_Lean_Excellence/2.3.1_Lean_Consulting/FS_Fische_450x220px.jpg

Produkcja lean

W zgodzie z naszą filozofią przedsiębiorstwa odchudzonego (lean) nieustannie ulepszamy nasze działania poprzez procesy upraszczania i harmonizowania oraz eliminacji odpadów.

Więcej...

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/2_Kompetenzen/2.3_Lean_Excellence/2.3.2_Lean_Production/Wuerfel_450x220px.jpg