rlc-packaging.com Polski > Usługi > Packaging Design & Engineering > Rozwiązania ekologiczne (green chic)

Green chic – Opakowania 3.0

Przez wiele lat opakowanie głównie służyło jako platform logistyczna i marketingowa dla powstających towarów konsumpcyjnych. W wieku konsumpcji masowej opakowania zostały ulepszone i zaczęto ich używać do odróżniania produktów markowych i dla wygody. Dziś, na trzecim etapie, obserwujemy kolejną zmianę: konsumpcja i opakowanie przyjmują bardziej inteligentną rolę.

Teraz ważnym punktem jest znacząca zrównoważona konsumpcja, która nie wpływa negatywnie na jakość życia. Oznacza to zmianę koncepcji opakowania i całego łańcucha wartości. rlc zmierza w nowym kierunku z opakowaniami 3.0.

Opakowania dziś są „green chic”: Wytwarzane są przy zastosowaniu procesów lean, o niskim ułamku odpadów oraz zrównoważonej produkcji, lecz nadal gwarantują optymalną  „chwilę prawdy”. „Green chic” oznacza odpowiedzialne zużycie zasobów, rzetelną niezawodną dostawę produktów, przyciągający wzrok wygląd skłaniający do zakupu.

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/3_Dienstleistungen/3.2_Marketing_Loesungen/3.2.7_Green_Chic_Loesungen/Anzeigenmotiv_Blume_220x165px.jpg tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/3_Dienstleistungen/3.2_Marketing_Loesungen/3.2.7_Green_Chic_Loesungen/pusteblume_228x165px.jpg tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/3_Dienstleistungen/3.2_Marketing_Loesungen/3.2.7_Green_Chic_Loesungen/RLC_1798_228x165px.jpg tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/3_Dienstleistungen/3.2_Marketing_Loesungen/3.2.7_Green_Chic_Loesungen/Bluemchen_228x165px.jpg

Realizacja tych wszystkich elementów jest naszym obowiązkiem. Nasi projektanci opakowań brandpack pracują z Państwem w celu opracowania pełnego, zrównoważonego i przekonującego rozwiązania.

Nasze ekologiczne technologie inline są szczególnie zrównoważone. Te techniki uszlachetniania mogą być stosowane na jednym etapie produkcji podczas procesu drukowania. Maksymalnie wydajna, przyjazna środowisku produkcja również obniża ślad węglowy naszych opakowań. Udowodnimy to Państwu – prosimy o zapoznanie się z naszymi technikami uszlachetniania tutaj.