rlc-packaging.com Polski > Produkty > Opakowania > Faltschachteln und Zuschnitte

Pudełka składane i gładkie

Pudełka składane i gładkie oferują praktycznie nieograniczone możliwości. Mogą być pakowane maszynowo lub zmontowane ręcznie, z okienkami, perforacjami do wydarcia, wewnętrznymi przegródkami, otwarciami w formie ustnika, i wieloma innymi opcjami.

Dostarczamy opakowania w formie płaskich klejonych kartonów lub w formie nieklejonych pudełek gładkich. Chętnie Państwu doradzimy:

 

Tekturowe pudełka składane, Przezroczyste pudełka składane z PET i PP, Pudełka składane z okienkami, Poręczne opakowania, Wzmocnione pudełka składane dla hermetycznie zamykanych opakowań, Miniaturowe pudełka składane, Opakowania fali E i F, Pudełka gładkie do zautomatyzowanego przetwarzania, Pudełka składane z pokrywkami, Karty z fiolką


Tekturowe pudełka składane

Urzeczywistniamy Państwa pomysły związane z różnym zastosowaniem tekturowych opakowań – niezależnie czy będą to opakowania pakowane maszynowo czy składane ręcznie.

Przezroczyste pudełka składane z PET i PP

 

 

Przezroczyste pudełka składane oferują dobrą widoczność tego, co jest w środku i gwarantują doskonałą prezentację produktu.


Pudełka składane z okienkami

Oferujemy przezroczystą zrolowaną błonę do okienek lub okienka z trwałego PET/PP dopasowane do typu pudełka składanego i zapakowanego produktu. Okienka te mogą być drukowane, wytłaczane z użyciem folii lub bez lub nawet składane wzdłuż krawędzi.

 

 

Poręczne opakowania

Nasze praktyczne kieszonkowe przenośne opakowanie “ZetKLIK” jest idealne do produktów takich jak cukierki czy guma do żucia. Szeroki wybór otwarć spełnia wszelkie wymagania bezpieczeństwa dotyczące opakowania zabezpieczonego
oraz gwarantuje zabawę i ekscytację.

 

 

Wzmocnione pudełka składane dla hermetycznie zamykanych opakowań

Wyściełane pudełka składane są idealnym rozwiązaniem podczas przechowywania, jako że chronią one produkty przed wilgocią i utratą smaku.


Miniaturowe pudełka składane

 

 

 

 

Niewielkiego rozmiaru i wysokiej jakości, poręczne w podróży i bezpiecznie zamykane – opakowanie mini jest idealne dla produktów przenośnych lub małych przedmiotów, które łatwo zgubić bez opakowania.

Opakowania fali E i F

Opakowania z tektury falistej są stosunkowo lekkie lecz bardzo solidne. Opakowania te są odpowiednie do celów transportowych i mogą również być stosowane do pakowania wysokiej jakości dóbr konsumenckich.


Pudełka gładkie do zautomatyzowanego przetwarzania

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/MKH0169.jpg

W pełni zautomatyzowane opakowanie jest często najważniejszym wymaganiem w produkcji towarów przemysłowych. Dzięki wsparciu naszych techników ds. opakowań z ZET Engineering, możemy zagwarantować  bezproblemowe i szybkie składanie, wypełnianie i klejenie.

Pudełka składane z pokrywkami

Nadzwyczajne produkty wymagają najwyższej jakości opakowań. Dwuczęściowe pudełka składane z pokrywkami czynią rozpakowywanie produktu szczególnym doświadczeniem.

 

 

 

 

 

 

 

Karty z fiolką

 

 

Próbki są pożądanym gratisem wszędzie tam, gdzie są sprzedawane perfumy oraz jednym z najważniejszych aspektów udanej promocji produktu. Nasze karty z fiolką są dostępne we wszystkich opcjach uszlachetnienia, tak, jak oryginalne
opakowania.