Ambasador zaufania

Ludzkie zdrowie i życie zależą od produktów farmaceutycznych. Opakowanie środków medycznych musi być w 100 procentach wolne od nawet najdrobniejszych wad. Ponadto, opakowanie powinno przekazywać poczucie niezawodności i bezpieczeństwa.

Działania w zakładach produkcyjnych PHARMACENTER są precyzyjnie dostosowane do wymogów branży. Mogą Państwo być pewni, że spełnimy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, jednocześnie  mając na uwadze zgodność farmaceutyczną. Od produkcji do marketingu, naszym zadaniem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i sukcesu naszych produktów.

 

Jako dostawca pełnego systemu, zapewniamy wszystko, czego Państwo potrzebują z jednego źródła. Nasze zakłady produkcyjne FARMACENTER zajmują się całym łańcuchem wartości: od badań i rozwoju, projektu zorientowanego na
sprzedaż, wydajnej produkcji pudełek składanych, ulotek i etykiet, po odpowiednią technologię opakowań, farmaceutycznego co-packingu i logistyki.

 

Nasza firma jest również upoważniona do zajmowania się produktami farmaceutycznymi w opakowaniu pierwotnym. Specjalne usługi farmaceutyczne, łącznie z przesyłką na żądanie  pudełek składanych i ulotek w systemie dostawy Just-in-time to nasza codzienność. Oferujemy Państwu pełny pakiet zaprojektowany tak, aby ułatwić Państwa procesy.

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/4.6_Showroom/4.6.2_Pharma_Showroom/Showroom-Pharma-1.jpg

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/4.6_Showroom/4.6.2_Pharma_Showroom/Showroom-Pharma-2.jpg

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/4.6_Showroom/4.6.2_Pharma_Showroom/Showroom-Pharma-2.jpg