rlc-packaging.com Polski > Produkty > Strona pokazowa > Confectionery-Showroom

Kuszące opakowanie

Od delikatnych czekoladek w eleganckim złotym opakowaniu po odświeżające miętówki, które są zawsze pod ręką, nasze procesy związane z opakowaniami zaczynają się od dokładnego zgłębienia każdego wyjątkowego produktu, marki i środowiska. Czekolada, kawa, guma i cukierki – każde z nich wymaga maksymalnie bezpiecznego tekturowego opakowania wysokiej jakości zaprojektowanego tak, aby przyciągać uwagę.

 

Nieustannie inwestujemy w rozwój nowych technologii. Nasze niepowtarzalne systemy drukarskie i uszlachetniające są w stanie wyprodukować praktycznie nieograniczony zakres kombinacji uszlachetniania. Oprócz pudełek składanych, w naszym portfelu znajdują się również rękawy cukiernicze i opakowania do czekolad.

Nasze zakłady produkcyjne specjalizujące się w opakowaniach cukierniczych spełniają najwyższe standardy higieny (BRC/IoP, HACCP) i korzystają jedynie z powłok i tuszów o niskiej migracji w zgodzie ze szwajcarskimi przepisami LGV (przepisy dotyczące produktów spożywczych i towarów codziennego użytku).

Showroom Foto Confectionery Teil 1

Showroom Foto Confectionery Teil 2

Showroom Foto Confectionery Teil 3