Produkcja lean

Zawsze można coś ulepszyć, jeśli chodzi o elastyczność, wydajność, szybkość i zyski. Zgodnie z naszą filozofią szczupłego przedsiębiorstwa, nieustannie ulepszamy nasze działania i eliminujemy odpadki. Pomaga to naszym klientom obniżyć koszty. Jednocześnie umożliwia rzetelność w planowaniu, obniża podaż, czas rozwoju i reakcji oraz optymalizuje zużycie zasobów. To podejście jest zrównoważone zarówno ekonomicznie jak i ekologicznie.

 

Od nowych produktów po rozwiązania standardowe, nieustannie zapewniamy odpowiednią jakość i ilość. Dostawa Just-in-time, Efficient Consumer Response I zarządzanie zapasami przez dostawcę to czynniki, które skutecznie wspierają Państwa łańcuch wartości. Nieustannie rozwijamy niewykorzystany potencjał. To daje naszym klientom – i nam- więcej czasu, aby skupić się na generowaniu zrównoważonej wartości i odnoszeniu sukcesu na rynku.

 

Z przyjemnością zsynchronizujemy naszą produkcję z Państwa potrzebami. Dzięki temu skorzystają Państwo z procesów, które będą wydajne i zgodne z założeniami podejścia lean.

 

Nasze metody produkcji lean: