Agencja projektująca opakowania brandpack łączy w sobie wszystkie kompetencje rlc l packaging group związane z projektowaniem i rozwojem – i ma swój wkład w sukces Państwa marek.

Opakowanie służy jako ambasador marki i komunikuje się z konsumentami. Jego kształt, powierzchnia i materiał przekazuje wartości marki – wszystkie elementy opakowania oddziałują na konsumenta. Opakowanie i produkt są postrzegane jako całość.

Przy opracowywaniu nowego wzoru, eksperci brandpack skupiają się na wszystkich aspektach związanych z opakowaniem. Rozumieją potrzeby producentów specjalizujących się w markowych towarach, dobrach szybko zbywalnych, produktach farmaceutycznych lub prestiżowych. brandpack,  spin-off od rlc l packaging group tworzy synergię stosując całościowe podejście do materiałów, projektu strukturalnego, graficznego i uszlachetniania. Portfel brandpack zawiera usługi konsultingowe w zakresie innowacji, rozwoju zgodnego z podejściem lean i innych specjalnych obszarów.

 

Wiedza z zakresu wzoru i technologii z jednego źródła – innowacja staje się marką

Brandpack, jako niezależna agencja mocno zakorzeniona w  rlc l packaging group, zajmuje się wszelkimi rodzajami projektów opakowań. Niepowtarzalna kombinacja kreatywności, innowacji i dogłębnej znajomości technologii oferuje
decydujące korzyści dla klientów wszystkich branż. W ten sposób właśnie innowacyjne, kreatywne pomysły wprowadzane są na rynek.


 

Pasja do projektowania

Oto co nasz kierownik brandpack GmbH
Fascynuje w opakowaniu:

Kontakt

Andreas Schabert
Dyrektor Zarządzający

Telefon +49 (0) 40 / 8 55 07 58 -10
Email Andreas.Schabert@brandpack.eu

 

BRANDPACK GmbH

Leverkusenstrasse 54

22761 Hamburg, Niemcy

 

Numer podatkowy 41/755/03590

 

Telefon +49 (0) 40 / 8 55 07 58 -0

Web www.brandpack.eu

E-mail info@brandpack.eu

 

Mapa dojazdu na Google Maps