Opakowanie – twórca marki

Opakowanie projektowane jest, aby wyrażać markę i stymulować potrzeby. Nasze opakowania osiąga to poprzez wyróżnialność, oddziaływanie emocjonalne i informacje. Opakowania są najlepszym sposobem sprzedania marki. Kuszące
opakowanie jest też obietnicą – która czyni je czymś więcej niż tylko wyglądem i dotykiem:

 

Pudełka składane i gładkie, Karty bąbelkowe, Opakowania upominkowe, Opakowania transportowe, Opakowania typu clamshell i zmontowane opakowania gładkie, Opakowania papierowe, Opakowania do produktów rolnych, Tacki do pieczenia, Opakowania nieprzepuszczalne, Ekspozytory, Produkty w pakiecie, ZetKLIK handypacks, Formowane opakowania, Niepowtarzalne konstrukcje, Niezwykłe rozwiązania


Pudełka składane i gładkie

Pudełka składane i gładkie oferują praktycznie nieograniczone możliwości. Więcej…

 

Karty bąbelkowe

 

 

 

Karty bąbelkowe do pakowania produktów kosmetycznych lub spożywczych są stałą częścią naszego portfelu produktów. Są stosowane do pakowania produktów wymagających higieny i ochrony, lecz powinny mieć również duże oddziaływanie w punkcie sprzedaży.


Opakowania upominkowe

 

 

Opakowania upominkowe na każdą okazję reklamują Państwa markę z jej najlepszej strony. Nasza wydajna produkcja zaspokoi wszystkie Państwa zapotrzebowania!

 

Opakowania transportowe

Od opakowań transportowych, całkowicie zamkniętych opakowań i owijek po opakowania zamykane klipsem – nasze rozwiązania w zakresie napojów gwarantują, że Państwa butelki czy puszki będą optymalnie zabezpieczone i spełnią wymagania łańcucha dostaw i marki!

 

 


Opakowania typu clamshell i  zmontowane opakowania gładkie

Opakowania prefabrykowane muszą być zmontowane i gotowe do użycia, szczególnie do produktów na wynos. Nasze opakowania zawiasowe typu clamshell  lub zmontowane opakowania gładkie są dostarczane w ułożeniu piętrowym, jedno w drugim, dla oszczędności miejsca.

Opakowania papierowe

 

 

 

Czekolada jest pyszna i nie można się jej oprzeć – a design jej opakowania powinien zaostrzać apetyt konsumenta! Zachęcamy do zapytania o papierowe opakowania do czekolad!


Opakowania do produktów rolnych


Państwa owoce i warzywa – nasze tace. Tace są dostarczane już zmontowane i w ułożeniu piętrowym dla oszczędności miejsca. Tektura jest idealnym materiałem  ze względu na swoją wymienialność wilgoci i zapobieganie zaleganiu wody. Wszystkie nasze tace mogą być poddane recyklingowi i kompostowane.

Tacki do pieczenia

Opracowaliśmy najłatwiejszy sposób pieczenia:  CartoBack®. Od ciast i zapiekanek po dania mięsne – wygoda w kuchni jest nowoczesnym trendem. Więcej…
 

 


Opakowania nieprzepuszczalne

Optymalna ochrona przed wszelkiego rodzaju zewnętrznym oddziaływaniom.

Ekspozytory

Przyciąganie uwagi w punkcie sprzedaży! Nasze rozwiązania w zakresie konstrukcji i wzorów dla ekspozytorów spełniają szerokie wymagania związane z prezentacją o silnym oddziaływaniu.

 

 

 

 

 


Produkty w pakiecie

 

 

Czy Państwa produkt wymaga pudełka składanego, ulotki i/lub etykiety? Dzięki naszemu pakietowi produktów obniżą Państwo swoje administracyjne kłopoty i uzyskają dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które zostawią konkurencję w tyle. Pakiety są dostępne dla produktów szybko zbywalnych, jak również tych delikatnych, jak produkty farmaceutyczne.

ZetKLIK handypacks

Produkty cukiernicze są wszędzie – jedzenie słodyczy w biegu jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Czterdzieści lat temu położyliśmy fundament pod słodycze, które pasują do Państwa kieszeni dzięki unikalnemu opakowaniu na wynos ZetKLIK. Więcej…


Formowane opakowania

 

Spersonalizowany kształt opakowania zapewnia ekskluzywnej marce komunikację i jest niezbędny na specjalne okazje.

 

 

 

Niepowtarzalne konstrukcje

Specjalne otwarcie, wbudowana szufladka, możliwość wykonania wiszącej prezentacji na półce – opcje są tak zróżnicowane jak Państwa produkty i nasze pomysły.

Niezwykłe rozwiązania

Innowacja łączy się z rzeczywistością. Śledzenie trendów i stosowanie ich w opakowaniach jest naszym codziennym zadaniem. Więcej…