rlc-packaging.com Polski > Produkty > Opakowania specjalne

Opakowania specjalne

Nie każdy produkt pasuje do standardowych opakowań. Wymagania dotyczące rozwiązań dla specjalnych opakowań są często tak różnorodne, jak same produkty.

 

Z chęcią wesprzemy Państwa naszymi projektami dostosowanymi do Państwa problemów związanych z opakowaniami. Oto kilka naszych rozwiązań opracowanych przez rlc:

 

Rozwiązania dla płaskich form drukarskich, Rozwiązania dla tubek, Rozwiązania dla perfum, Opakowania do próbek, Rozwiązania dla batonów czekoladowych, Opakowania na wynos, Opakowania do trufli czekoladowych, Rozwiązania dla produktów mrożonych, Specjały kawowe, Opakowania do herbaty, Rozwiązania piekarnicze, Opakowania do produktów rolnych, Tace, Produkty w zestawach, Rozwiązania dla dań gotowych, Rozwiązania dla produktów farmaceutycznych, Rozwiązania dla produktów bez recepty (OTC), Opakowania upominkowe, Zamknięcia


Rozwiązania dla płaskich form drukarskich

 

Opakowania dla kremów powinny odzwierciedlać ich zawartość. Opakowanie powinno od razu komunikować cechy opakowanego produktu i oddawać poczucie wysokiej jakości.

 

Rozwiązania dla tubek

Opakowania dla past do zębów i kremów powinny przekazywać informacje a ich wygląd powinien pasować do produktu. Wśród możliwych rozwiązań są klasyczne pudełka prostokątne lub opakowania w kształcie tuby.


Rozwiązania dla perfum

Kusząca kasetka o eleganckim wyglądzie.

Nasze rozwiązania cechuje wysokiej jakości uszlachetnienie, które w twórczy sposób akcentuje opakowany zapach.

 

 

 

Opakowania do próbek

 

Próbki (ampułki) są pożądanymi gratisami wszędzie tam, gdzie sprzedawane są perfumy a ich zachwycające miniaturowe opakowanie jest najważniejszym aspektem skutecznej promocji produktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące możliwości uszlachetniania.

 

Rozwiązania dla batonów czekoladowych

Batony czekoladowe są nadal najlepiej sprzedającym się typem czekolady.

Oprócz owijek papierowych, kartoniki (kasetki z cienkiej tektury) są również modnym rozwiązaniem dla twórczego opakowania batonów czekoladowych.

 

 


Opakowania na wynos

Produkty cukiernicze są wszędzie – jedzenie słodyczy w biegu jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Czterdzieści lat temu położyliśmy fundament pod słodkie przysmaki, które pasują do Państwa kieszeni dzięki unikalnemu opakowaniu na wynos ZetKLIK.

Dostarczamy szeroką gamę opcji poręcznego opakowania, które jest łatwe do przenoszenia – jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami!

Opakowania do trufli czekoladowych

Czekoladowe trufle i cukierki w miejscu sprzedaży wzbudzają u klientów ochotę zjedzenia słodkiej przekąski. Odtwarzamy to uczucie za pomocą naszego uwodzącego opakowania do czekolady przeznaczonej dla sklepów specjalistycznych i na półki w supermarketach. Dzięki technologiom uszlachetniania zaprojektowanym dla produktów żywnościowych powstają opakowania, które przyciągają wzrok.

 

 


Rozwiązania dla produktów mrożonych

 

 

 

 

Rozwiązania opakowań rlc są idealne dla działu produktów mrożonych. Opakowania do żywności produkowane są w zakładach produkcyjnych certyfikowanych BRC/IoP.

 

 

 

 

 

Specjały kawowe

Opracowaliśmy szeroki wachlarz opakowań, które spełniają specjalne wymagania producentów kawy. Opakowania chronią wysokiej jakości kapsułki i stanowią idealną prezentację marketingową.

Opakowania do herbaty

 

 

 

 

Opakowania do herbaty również mają specyficzne wymagania i są obecnie sprzedawane w formie kapsułek. Produkujemy opakowania zaprojektowane tak, aby spełnić specjalne zapotrzebowania rynkowe związane z tym produktem.


Rozwiązania piekarnicze

 

 

Opracowaliśmy najłatwiejszy sposób pieczenia:  CartoBack®. Więcej…

 

Opakowania do produktów rolnych

Tacki do owoców i warzyw są doskonałą formą prezentacji świeżych produktów. Więcej…


Tace

Tekturowe tace są często stosowane do produktów na wynos od prostych połączonych tac do powlekanej tektury do żywności wysokotłuszczowej. Do sałatek i podobnych produktów dostarczamy tace ze specjalnie zawiniętymi rogami, które chronią przed wyciekaniem cieczy na zewnątrz.

 

 

 

Produkty w zestawach

 

Czy Państwa produkt wymaga pudełka składanego, ulotki i /lub etykiety? Opracowujemy ekskluzywne, twórcze zestawy opakowań.

 

 

Rozwiązania dla dań gotowych

Oferujemy szeroki wachlarz wyrafinowanych rozwiązań, od tac transportowych i tac typu clamshell po pełną linię opakowań jednorazowych.


Rozwiązania dla produktów farmaceutycznych

Opakowania do leków muszą być w 100 procentach wolne od nawet najdrobniejszych wad. Wysokie standardy jakości w naszych zakładach PHARMACENTERS gwarantują, że każdy krok w procesie wyspecjalizowanej produkcji skupia się na sprostaniu najbardziej surowych wymogów branży farmaceutycznej.

Rozwiązania dla produktów bez recepty (OTC)

Rynek produktów OTC w okresie transformacji. Więcej…

 

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/4.4_Produkt_Spezialitaeten/4-4-OTC-Loesungen_bearbeiten.jpg


Opakowania upominkowe

Nasze opakowania upominkowe mają tylko jeden cel: stworzyć mocny decydujący moment dla Państwa produktu w punkcie sprzedaży. Od pełnej linii produktów do pielęgnacji ciała po piękne opakowania upominkowe na Walentynki, Święta Bożego Narodzenia i specjalne okazje, wszystkie te zestawy łączy jedna rzecz wspólna: Prezentują Państwa produkt z najlepszej strony.

 

 

 

 

 

 

 

Zamknięcia

 

Konwencjonalne pudełka składane nie są hermetycznie zamykane. Oznacza to, że towary w opakowaniu pierwotnym są wrażliwe na oddziaływania zewnętrzne i mogą się ze sobą posklejać. Opracowaliśmy naszą koncepcję K4, aby wyeliminować ten problem. Opakowania z tektury mają łączone szwy i plastikowe zamknięcia. To pozwala zachować świeżość zawartych w nich produktów również w warunkach dużej wilgotności, nawet gdy opakowanie zostało już otwarte. Niepotrzebne jest wówczas dodatkowe przykrycie z celofanu ochronnego.