rlc-packaging.com Polski > Grupa > Nasza strategia

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/1_Gruppe/1.2_Die_Idee_rlc/1861_452x410px.jpg

Przyjmujemy odpowiedzialność za perfekcyjne opakowania

Ponad sto pięćdziesiąt lat temu nasz założyciel  Heinrich Christian Bestehorn rozpoczął pracę nad udoskonaleniem już wtedy godnej podziwu wydajności produkcji maszynowej. Co ważniejsze, był jednym z pierwszych osób rozumiejących, że opakowanie ma znaczący wpływ na sukces marki.

 

Dziś nadal napędza nas ta myśl i fascynacja marką. To właśnie pomogło nam stać się jednym z wiodących producentów pudełek składanych w Europie. Obecnie, tak jak wtedy, analizujemy nasze metody, rozwiązania i projekty, aby nieustannie ulepszać nasze opakowania.


Oto nasza zasada „Rethink packaging"

Aby utrzymać niezmienny poziom sukcesu dostosowaliśmy naszą organizację do potrzeb naszych klientów. Łączymy głębię naszych specjalizacji branżowych z zakresem naszych usług i naszego doświadczenia od pięciu pokoleń odpowiedzialności za opakowania.

 

To właśnie dlatego stale rozwijamy prawdziwie wyjątkowe opakowania, które funkcjonują niezawodnie i mogą być wydajnie  produkowane. Ponadto nasze opakowania gwarantują, że Państwa produkt przekona konsumenta w decydującym momencie.

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/1_Gruppe/1.2_Die_Idee_rlc/Balken_T-Shape_960_x_310[1].jpg

Nasze kompleksowe zarządzanie opakowaniami obejmuje cały łańcuch wartości, od konsultingu i projektu po produkcję opakowania i pełne rozwiązania w zakresie opakowań. Klienci korzystają z wysokiego stopnia naszej znajomości czynników sukcesu w każdej branży. Od lat blisko współpracujemy z wieloma z naszych klientów i dostawców.
 

Dostęp do wyróżnialności, wyjątkowo innowacyjnych produktów i procesów daje naszym klientom i ich markom znaczącą przewagę. Naszym zadaniem jest nieustannie analizować swoje podejście i obserwować procesy w szerszej perspektywie, tak, aby dostarczać rozwiązania zorientowane na przyszłość.