Inteligentne opakowania – Opakowania przyszłości

Opakowanie jest czymś więcej niż zabezpieczeniem produktu – dostarcza ono informacji i pomocy oraz jest łącznikiem z konsumentem.
Inteligentne opakowanie oferuje kilka dodatkowych funkcji. Wśród przykładów można znaleźć opakowanie mrugające, które przyciąga uwagę w punkcie sprzedaży, opakowanie do produktów farmaceutycznych, które przypomina konsumentom o konieczności zażycia ich leku o odpowiedniej porze, funkcje elektronicznej pamięci stosowanej w kontroli jakości oraz możliwość śledzenia. Konsumenci, jak i producenci i sprzedawcy detaliczni, korzystają z tych dodatkowych udogodnień.
Extended packaging (rozszerzone opakowanie)

Rozszerzone opakowanie wykorzystuje kod kreskowy lub wbudowany chip RFID: Kod ten jest skanowany za pomocą aparatu w smartfonie, następnie wykorzystywana jes…

Rozszerzone opakowanie wykorzystuje kod kreskowy lub wbudowany chip RFID: Kod ten jest skanowany za pomocą aparatu w smartfonie, następnie wykorzystywana jest aplikacja , która wyszukuje dodatkowe informacje o produkcie, na przykład informacje dla alergików.

Augumented reality (rzeczywistość rozszerzona)

Wygenerowana komputerowo rzeczywistość rozszerzona wirtualnie poprawia widzenie świata przez użytkownika, często za pomocą smartfonów czy tabletów. Nikt nie …

Wygenerowana komputerowo rzeczywistość rozszerzona wirtualnie poprawia widzenie świata przez użytkownika, często za pomocą smartfonów czy tabletów. Nikt nie wie, jak daleko sięgać będzie zakres możliwych aplikacji. Wirtualne światy tematyczne, konkursy czy instrukcje dla użytkowników, które pojawiają się po sfotografowaniu lub sfilmowaniu produktu wykorzystywane są już dziś.

Track & trace (Śledzenie)

Track & trace używane jest do śledzenia przesyłek i określenia statusu dostawy. Elementy opakowania mogą być śledzone podczas całego procesu produkcji.

Track & trace używane jest do śledzenia przesyłek i określenia statusu dostawy. Elementy opakowania mogą być śledzone podczas całego procesu produkcji.

Prosimy o kontakt z nami – chętnie będziemy wspierać rozwój Państwa inteligentnych opakowań.