Etykiety

Przyklejone elegancko i pewnie

Obok ochrony, bezpieczeństwa i informacji etykiety spełniają również funkcję dekoracyjną, która ma za zadanie przyciągnięcie uwagi klienta i odróżnienie produktu od innych artykułów. Nasza oferta obejmuje etykiety przyklejane na mokry klej i etykiety samoprzylepne, częściowo uszlachetniane. Te niewielkie elementy przyczyniają się do tworzenia wizerunku marki. Nasze etykiety stanowią doskonałe uzupełnienie składanych pudełek i ulotek dołączanych do opakowania naszej firmy. Specjalnie na potrzeby opakowań dla branży farmaceutycznej oferujemy Państwu szeroki wachlarz etykiet zamykających, dokumentujących, informacyjnych i owijanych wokół opakowania.


Etykiety samoprzylepne

Samoprzylepne etykiety dostarczane są na podklejonej taśmie, tak, aby można było ręcznie lub automatycznie usunąć je z taśmy i przymocować na opakowaniu.

 

tl_files/rlc-packaging/images/Bilder_def/4._Produkte/4.3_Etiketten/Selbstklebend2_450x299px.jpg

Mokry klej

 

Tuż przed przymocowaniem papierowej etykiety do opakowania nakładany jest na nią mokry klej. Tak, jak w przypadku innych elementów opakowania, etykiety mogą być laminowane, z zastosowanym termodrukiem lub tłoczone oraz wycięte w jakimkolwiek kształcie przed ich dostarczeniem.