Marka jako nośnik komunikacji 4.0

Inteligencja w parze z humorem składają się na kreatywność. A tej nie da się zastąpić nawet w czasach digitalizacji. Wręcz przeciwnie, zwłaszcza w handlu sklepowym wołanie o kreatywne rozwiązania w epoce cyfryzacji jest szczególnie głośne, bowiem wymagania konsumentów stale rosną. Nakazem chwili są już nie tylko szczególne okazje - coraz częściej konsumenci poszukują istotnych informacji, inspiracji i trwałych doznań. Odpowiednio rosną także oczekiwania dotyczące artykułów markowych – muszą one spełniać życzenia wyemancypowanych klientów na skalę transmedialną.

Aby podołać temu wyzwaniu rlc | packaging group rozszerza spektrum swoich usług przy współudziale agencji komunikacyjnej BRANDKITCHEN wywodzącej się z grupy MIGROS. Dzięki tej współpracy możliwe jest zapewnienie z pojedynczego źródła holistycznej inscenizacji marki - inscenizacji sięgającej daleko poza opakowanie produktu.

Na podstawie doświadczeń ze sfery Schopper Marketing Insights opracowane zostają transmedialne koncepcje promocji zbytu uwzględniające oczekiwania grup docelowych z gwarancją inspirujących doznań w miejscu sprzedaży (POS). Te jedyne w swoim rodzaju doznania spod znaku Customer Experience wspierane są przez dostęp do innowacyjnych technologii, takich jak rzeczywistość wirtualna i wzbogacona oraz dalsze nowe technologie prezentacyjne, a także przez odpowiedni know-how.

 


Kontakt

 

BRANDKITCHEN

Pfadackerstrasse 10

8957 Spreitenbach, Szwajcaria

 

Telefon +41 (0) 56 417 55 33

E-mail info@brandkitchen.ch

Web www.brandkitchen.ch

 

Mapa dojazdu na Google Maps